July 2016 archive

O czym wiedzieć zakładając ogród? Czy lepiej podjąć się takiego zadania samodzielnie, a może skorzystać z pomocy specjalistycznej firmy?

Ogród
Napisał: Coy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób zaciekawionych jest tematem powiązanym z ochroną środowiska. Obecnie jest to niezwykle kultowe, ponieważ dużo da się usłyszeć o wszelkich pojawiających się zagrożeniach, które mogą doprowadzić do gigantycznych szkód.Nie ulega wątpliwości, że każdy zdaje sobie sprawę z tego jak szkodliwe dla otoczenia są na przykład spaliny samochodowe, zbyt duże wykorzystanie prądu oraz wody. Będziemy musieli zdać sobie sprawę z konsekwencji już teraz, jeśli naturalnie nie zamierzamy doprowadzić o tego, żeby zrujnować naszą piękną planetę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-14 09:21:37

Nie masz pomysłów, jak urządzić swój ogród? Zaangażuj architekta zieleni!

Projektowanie ogrodów
Napisał: *Light Painting*
Na podstawie: http://www.flickr.com
Posiadanie swojego domu jest niewątpliwie marzeniem niemal każdego człowieka. Niejednokrotnie marzymy o swoim ogródku i wyobrażamy sobie, jak fantastycznie będzie pić rankiem kawę na pięknym tarasie. Niestety czasami rzeczywistość nieco odbiega od takich marzeń - najczęściej nie mamy czasu ani pomysłu, jak zaaranżować swój ogródek, a w dodatku nie chce się nam wychodzić do takiego nieurządzonego ogródka. Jak zapobiegać tego typu sytuacjom? W naszej ocenie bez wątpienia najlepszym sposobem będzie oddanie ogrodu pod opiekę specjalistów, którzy świetnie zadbają o to, aby Twój ogródek wyglądał tak jak w Twoich marzeniach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-13 14:49:36

Jakie są możliwości na zaprojektowanie i wykonanie ogrodu przy swoim domu, na co zwracać przy tym uwagę.

Aranżacja ogrodu
Napisał: Coy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz ogrodu będzie chciał z pewnością, żeby odpowiednio się on prezentował. W zależności od oczekiwań urządzić go można w bardzo różnym stylu. Jeżeli ktoś będzie chciał na przykład zrobić w nim trochę miejsca na zabawę z dziećmi, granie w piłkę czy też na zrobienie grilla, to raczej postawi na większą otwartą przestrzeń.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-13 12:27:36