March 2017 archive

Skąd się bierze tak duża popularność ogrodowych figur, jakie materiały najczęściej się wykorzystuje przy ich produkcji.

migawka - ogród
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ogród jest często miejscem relaksu i odpoczynku, a jego właścicielom zależy na tym, żeby się w nim czuć odpowiednio dobrze. Dlatego też wiele osób przykłada dużą wagę do tego, jak ich ogród wygląda, i robi dużo, aby stał się miejscem wygodnym a jednocześnie ładnym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-03-14 13:20:08

Figury ogrodowe przemienią wizerunek danej posesji Figury zwierząt mają okazję się prezentować niesamowicie realistycznie

Figury ogrodowe
Napisał: Grupa Jukatan
Na podstawie: Grupa Jukatan
Gdy pragniemy, żeby swój ogród wyglądał niesamowicie gustownie i równocześnie interesująco, to koniecznie powinno się zastanowić, co musimy w nim postawić. Wtenczas będziemy posiadali gwarancję, że tak ozdobiony będzie świetnym miejscem do odpoczynku, ponieważ będziemy mieli szansę się czuć tak jakby otaczały nas różne zwierzęta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-03-10 08:28:05

Kwiaty wymagają pielęgnacji

storczyk
Napisał: avpiedra
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli lubimy, kiedy wkoło nas jest kolorowo, to niewątpliwie powinniśmy dołożyć wszelkich zaangażowania, by w naszym środowisku znajdowało się jak najwięcej krzewów i roślin. Jednak zanim przystąpimy do ich zasadzania, to warto najpierw się wywiedzieć, jakie otoczenie będzie dla nich najwspanialsze, tak by posiadały jak najcudowniejsze sytuacje na wzrost.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-03-09 14:37:04
Tagi: krzewy, kwiaty, nawozy, rośliny, ekologia

Sprzątanie w domu nie wiąże się tylko z czyszczeniem podług czy ścieraniem kurzu - co jakiś czas należy także umyć dach

mycie dachów
Są takie prace w domu i wokół niego, które należy robić raz na pewien czas, ale są również takie, które należy robić systematycznie, aby utrzymać dane otoczenie w należytym stanie. Do tych ostatnich zaliczamy chociażby utrzymanie domu i posiadłości wokół domu w czystości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-03-02 15:39:00